| سیسکو چیست؟

شرکت سیسکو دوره های آموزشی، از مقدماتی CCNA تا آموزش CCNP Switch و آموزش CCNP Route و دوره های امنیت شبکه و VOIP و دوره های سیسکو فایروال را با ارائه Cisco Certificate دارا می باشد و تجهیزات شبکه مانند روتر، سوییچ، فایروال،وایرلس و ... بسیار قدرتمندی دارد. آموزش سیسکو از CCNA تا CCNP و CCIE سلسله مراتب منظمی دارد. افزايش مشاركت متخصصین شبکه و علاقمندان شبکه با سیسکو و فراهم كردن امكان تعامل و ارتباط بيشتر آنان با يكديگر از مهمترين اهداف سیسکو پرو است. از نظر ما متخصصین به افرادی گفته میشود که تجربه و دانش کافی در حرفه خود را دارند و ارتباط این افراد در جهت افزایش کارایی و توانمندی علاقمندان آن حرفه تاثیر به سزایی در تحقیق و توسعه یک حرفه خواهد داشت.

| طراحی شبکه

شبكه های محلی اساس كار هر نوع ارتباط بين شبكه ای می باشند . در واقع يك ارتباط بين شبكه ای ، ماحصل اتصال مجموعه ای از شبكه های محلی به يكديگر است . برای ايجاد يك شبكه محلی می توان از مجموعه ای دستگاه های شبكه ای ( نظير سوئيچ ، روتر و هاب ) و فناوری استفاده نمود . با استفاده از دستگاه های فوق ، می توان هاست های متعددی را به يكديگر متصل و يك شبكه محلی را ايجاد نمود . در ادامه و در صورت ضرورت می توان يك شبكه محلی را به شبكه محلی ديگر متصل تا يك ارتباط بين شبكه ای ايجاد گردد . تعداد شبكه ها و ضرورت استفاده از آنها در ساليان اخير به شدت رشد يافته است . شبكه های امروزی می بايست به منظور تامين طيف گسترده ای از خواسته ها نظير اشتراك داده و يا چاپگر و درخواست هائی خاص نظير ويدئو كنفرانس دارای سرعتی قابل قبول و مناسب باشند . علاوه بر ضرورت به اشتراك گذاشتن منابع بر روی يك شبكه اين نياز بيش از گذشته احساس می شود كه بتوان شبكه های متعددی را به يكديگر متصل تا كاربران آنها بتوانند از منابع موجود بر روی هر شبكه استفاده نمايند .

| امنیت شبکه

مهندسین مجرب با طراحی بدیع، امنیت اطلاعات سازمانها را تضمین میکنند. خدمات حفاظتی به کاربران کمک میکند که از دسترسی های غیر معتبر، افشا و دزدی اطلاعات و حملات از پیش تعیین شده به سیستمها جلوگیری به عمل آورند

مدیریت دسترسی به شبکه
مانیتورینگ فعالیتهای شبکه
مدیریت امنیت سازمان
فایروالهای شناسایی حملات
نگهداری شبکه امنیتی
شبکه های اختصاصی مجازی
ارزیابی آسیب پذیری شبکه